Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Höllvikens Tennisklubb
Styrelsen

Ordförande Stefan Olsson
Ansvarsområde: Ordförande
Tel: 0733-560996
E-post: stefan@stefanolsson.net
Adjungerad ledamot Kalle Averfalk
Klubb- och sportchef 
Tel: 040-455071, 0706-171118
E-post: Kalle@holltk.se

Adjungerad till styrelsen Fredrik Lundh, avgående klubbchef
Sport & Klubbchef
040-455071, 0733-245579
fredrik@holltk.se
Ledamot Mikael Örnbåge
Anvsarsområde: Marknad
Telefon: 0761-333193
E-post: marknad@holltk.se, mikael@sushido.se
Ledamot Jenny Mejer
Ansvarsområde:  Sport / Klubb
Tel: 0708-881660
E-post: jenny@mejer.se
Ledamot Jonas Wallden
Tel:
E-post: jonasadrianwallden@gmail.com
Suppleant Sofia Blom
Ansvarsområde: Anläggning
Tel: 0705-497982
E-post: sofia.blom@projektuppdrag.se
Ledamot Lisa Williams
Tel:
E-post: Lisawilliams8082@gmail.com
Ledamot Jim Håkansson
Ansvarsområde: Anläggning
Tel:
E-post: jim.hakansson@nolato.com
Ledamot Robert Martinsson
Ansvarsområde: Ekonomi, kassör
Tel:
E-post: robmar1968@gmail.com
Suppleant Pontus Kristiansson
Tel:
E-post: pk@altaverita.com
 
VÅR FACEBOOK
STRÄNGA RACKET
SPONSORER & SAMARBETSPARTNERS
ÖVRIGA LÄNKAR
VÄLJ HÖLLVIKENS TK SOM FAVORIT PÅ SVENSKA SPEL