SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Höllvikens Tennisklubb
Styrelsen

Ordförande Stefan Olsson
Ansvarsområde: Ordförande
Tel: 0733-560996
E-post: stefan@stefanolsson.net
Adjungerad ledamot Kalle Averfalk
Klubb- och sportchef 
Tel: 040-455071, 0706-171118
E-post: Kalle@holltk.se

Ledamot Mikael Örnbåge
Anvsarsområde: Marknad
Telefon: 0761-333193
E-post: marknad@holltk.se, mikael@sushido.se
Ledamot Jenny Mejer
Ansvarsområde:  Sport / Klubb
Tel: 0708-881660
E-post: jenny@mejer.se
Ledamot Jonas Wallden
Tel:
E-post: jonasadrianwallden@gmail.com
Suppleant Sofia Blom
Ansvarsområde: Anläggning
Tel: 0705-497982
E-post: sofia.blom@projektuppdrag.se
Ledamot Lisa Williams
Tel:
E-post: Lisawilliams8082@gmail.com
Ledamot Jim Håkansson
Ansvarsområde: Anläggning
Tel:
E-post: jim.hakansson@nolato.com
Ledamot Robert Martinsson
Ansvarsområde: Ekonomi, kassör
Tel:
E-post: robmar1968@gmail.com
Suppleant Pontus Kristiansson
Tel:
E-post: pk@altaverita.com
 
VÅR FACEBOOK
STRÄNGA RACKET
SPONSORER & SAMARBETSPARTNERS
ÖVRIGA LÄNKAR
VÄLJ HÖLLVIKENS TK SOM FAVORIT PÅ SVENSKA SPEL